CleancoCleanco

Temizlik Firmalarının Kullandığı Malzemeler

Merhaba Değerli Okurlarımız

Ev temizliği, Ofis temizliği, Villa Temizliği ve inşaat sonrası genel temizlik ihtiyaçlarınız için İnternet ortamında aradığınız temizlik şirketlerinin güvenirliğinin yanı sıra, temizlikte kullanılan temizlik maddeleri ve temizlik malzemeleri de büyük derecede önem arz etmektedir.

Merdiven altı olarak tabir ettiğimiz Temizlik firmaları, genel olarak sürümden kazanacağı ve az maliyetli olan temizlik maddeleri kullanmaktadırlar. Gerek temizlik kimyasalları olsun ve gerekse temizlik malzemeleri olsun, piyasada marka temizlik malzemeleri ve temizlik maddeleri kullanmamaktadırlar. Bu yazımızda da siz değerli müşterilerimize ve okurlarımıza temizlik kimyasalları hakkında detaylıca bilgi vermeye çalışacağım.

Temizlik firmaları seçerken dikkat etmeniz gereken önemli konu başlıkları:

Kullanılan temizlik maddeleri ne derece güvenilir?

temizlik maddeleri

temizlik maddeleri

Ev, ofis ve tüm genel temizliklerde hizmet almak istediğiniz temizlik şirketinin kullandığı temizlik maddelerinin markalarını sormaktan asla çekinmeyin. Kendinden emin, öz güveni yerinde olan ve referansları gayet ciddi derecede olan temizlik şirketleri, bu sorunuza net bir cevap verebilir. Merdiven altı temizlik firmaları zaten konuşma esnasında eveler ve geveler. Daha temizlik maddelerinin isimlerini bile bilmeyen temizlik şirketlerinin piyasada kol gezdiği şu dönemde, insan sağlığını tehdit eden temizlik kimyasalları da sorgulamamız ve çevremizi de bu konuda uyarmamız gerektiği kanaatindeyim.

Bazı Önerilerimiz.

Henüz kapağı açılmamış kimyasalları tercih ediniz.

Marka olarak bilinen, ağır kimyevi maddeler içermeyen temizlik kimyasalları tercih ediniz.

Microfiber temizlik bezlerini tercih ediniz.

Kullanılan temizlik ekipmanlarının gayet temiz olduğundan emin olunuz ve emin olduktan sonra temizlik yaptırmak istediğiniz mekana ekipmanları sokunuz.

Temizlik şirketleri arayışınızda Dikkat etmeniz gereken bazı konulara aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Karınca Temizlik
About Karınca Temizlik

No Comments

Leave a Comment