CleancoCleanco

BİREYSEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

ev temizliği

Ev Temizliği

Yaşam alanımız olan evlerin hayatımızdaki önemi büyüktür.
Ancak, özelliklede günümüzde bayanların iş hayatındaki rolünün artması ile birlikte yoğun iş ve hayat temposundan dolayı ev temizliğinde gereken zaman ayrılamıyor. Bu nedenle ev temizleme konusunda yardıma ihtiyaç duyulabiliyor.

ofis temizlik şirketleri

Ofis Temizliği

Yaptığınız iş ne olursa olsun, çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması başta sağlık açısından yarar sağlayacaktır. Ayrıca temiz ve düzenli bir ortamda çalışmak, pozitif koşullar nedeniyle çalışma performansını da artıracaktır.
Birçok iş yeri temizliğini kendi elemanlarına yaptırır.

taşınma temizliği

Taşınma Temizliği

Evinizi veya iş yerinizi bulunduğu adresten başka bir adrese taşıyabilir, boşalan mekanı mülk sahibine temiz teslim etmek isteyebilir, yeni satın almış olduğunuz, kiraladığınız veya kiraya vereceğiniz mülkün taşınma öncesinde temizlenmesini, taşındıktan sonra da anlık veya periyodik temizliklerinin yapılmasını isteyebilirsiniz.Ev temizlik şirketleri nasıl çalışacak?

villa temizlik şirketleri

Villa Temizliği

Yaşam alanımız olan evlerin hayatımızdaki önemi büyüktür.
Ancak, özelliklede günümüzde bayanların iş hayatındaki rolünün artması ile birlikte yoğun iş ve hayat temposundan dolayı Villa temizliğinde gereken zaman ayrılamıyor. Bu nedenle Villa temizleme konusunda yardıma ihtiyaç duyulabiliyor.
Bu noktada biz devreye giriyoruz. Villa temizlik şirketleri nasıl çalışacak? Hizmetten memnun kalacak mıyım?

inşaat sonrası temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat aşaması bittikten sonra, kullanım aşamasından önce, ince ve detaylı olarak temizlenecek mekanlarınızda, uzman kadromuz ve teknik donanımımız ile, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.
Daha önce hiç oturulmamış bir mekânın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir.

tadilat sonrası temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Sıfır binanın inşaat sonrası temizliği gibi, hali hazırda oturmuş olduğunuz mekanın restore edilmesi veya yapmak istediğiniz küçük tadilatların yapılması sonucu temizlik hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yaptığınız işlemler her ne olursa olsun ona değer katacak ve yapılan yenilikleri gösterecek olan işlem tadilat sonrası yaptıracağımız detaylı temizlik işlemidir.İnşat veya tadilat aşaması bittikten sonra, kullanım aşamasından önce,

yangın sonrası temizlik

Yangın Temizliği

Evinizde veya iş yerinizde hiç temenni etmediğimiz bir kaza veya arıza sonucu çıkabilecek yangın sonrasında bizimle irtibata geçmeniz halinde, polis veya sigorta şirketinin bilgisi dâhilinde, konusunda uzman personellerimiz ile birlikte olay yerini etüt ederiz.

Gerekli incelemeleri yapıp, sunumunu gerçekleştirir, sizlere daha iyi hizmet nasıl verebileceğimizi kararlaştırır,

alışveriş merkezi temizliği

A.V.M Temizliği

Büyük şehirlerde bulunan Alişveriş merkezlerine her gün binlerce ziyaretçi akın uğramaktadır. Bu yüzden kullanım alanlarının, önce detaylı temizliği sonrasında devamlılığını sağlamak açısından gün içinde sık sık kuru temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Özellikle yürüyen merdivenler işletmenizi zor durumda bırakmaktadır. Yetersiz ekipmanlardan dolayı, uygun temizlik yapılamamakta ve cihazlar

mermer cilalama

BANKA TEMİZLİĞİ

Temiz ve düzenli bir ortamda çalışmak, pozitif koşullar nedeniyle çalışma performansınızı artıracaktır.

Bankanızın rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimizin istekleri değerlendirilerek en üst kalitede hizmet sunara yapılmaktadır.

Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik elemanları da istihdam etmekteyiz.

cafe temizliği, restorant temizliği

CAFE & RESTAURANT TEMİZLİĞİ

Mekan seçiminde müşterilerin dikkat ettikleri en önemli faktör, ağırlandıkları ortam temizliğidir. Konuklarınıza sunmuş olduğunuz konfor, lüks ve bir birinden lezzetli yemekler, güler yüzlü personeller kadar önemli olan bir diğer husus ise, tertemiz masa örtüleri, hijyenik servis takımları, ışıldayan bir mutfak, dezenfekte edilmiş tuvalet ve parıldayan bir zemindir.

Görev yapan personellerimizin tümü beş yıldızlı sistemde tecrübe sahibi, diksiyonu düzgün ve konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır.

mağaza temizliği

MAĞAZA TEMİZLİĞİ

Mağazanızda bulunan, vitrin & cam, reyon, kabin ve raflarınızın ayrıca, tüm bağımsız bölümlerinin titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Bu nedenle, müşterilerinize vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesini artırmak ve kurumsal kimliğinizin ön plana çıkması adına, Karınca temizliği tercih ederek, SGK’LI profesyonel, konusunda uzman personel ve özel ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti almayı garanti etmiş olursunuz.

Ayrıca, isteğiniz doğrultusunda günlük veya sözleşmeli ( periyodik ) olarak

hastane temizliği

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastanelerin, kliniklerin, kreşlerin ve bakım evi gibi hayati önem taşıyan kurumların, zeminlerinin, makine & teçhizatlarının ve tüm bağımsız bölümlerinin hijyenik bir şekilde temizlenmesi gerekir. Hastaneler, enfeksiyon tehlikesi bulunan en riskli yerlerdir ve sürekli dezenfekte edilmelidir.

Bu nedenle, vermiş olduğunuz sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak adına, Karınca Temizliği tercih ederek, SGK’LI profesyonel, konusunda uzman personel ve özel ekipmanlarımız ile kurumsal kliniğinizin ön plana çıkmasını sağlamış olursunuz.

buharlı ev temizliği

Buharlı Temizlik

Klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotudur.

Deterjan ve diğer benzeri temizlik ürünlerine gereksinim duymadan, suyun 160 derece kuru buhara dönüşmesiyle evinizdeki tüm eşyaları pratik ve hızlı bir şekilde temizleyebilir ve hijyen sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda da kimyasalların verdiği zararlardan kurtulur ve bütçenizi korursunuz.

gündelik periyodik ev, ofis temizliği

Gündelik Temizlik

Çalışan ve Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği ve faydalandığı temizlik sistemidir. Gündelik temizlik yani periyodik ev temizliği, ofis temizliği ve iş yeri temizliği olarak temizlik firmalarından bu sistem tercih edilir. Karınca Temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize periyodik ev ve iş yeri temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet saat aralığı

Tam gün :  09.00 – 17.00 saat aralığı

koltuk yıkama, yatak yıkama

Koltuk–Yatak Yıkama

Koltuklar Ev ve İş yerlerimizde en çok kullandığımız mobilya gruplarının en başında gelmektedir. Koltuklar, Sandalyeler, yataklar ve diğer oturma grupları için mükemmel bir temizlik sistemi geliştirdik.

Akar, mite böcekleri olarak adlandırdığımız alerjenleri yok etmenin bir çok çözümü vardır. Sağlığımızı ciddi derecede tehdit eden bu mikropların yok edilmesi gerek. Kendimiz için ve gerekse sevdiklerimiz yani ailemiz ve dostlarımız için çok büyük bir önem arz etmektedir.

gemi-yat-temizliği

Gemi – Yat Temizliği

Gemi Temizliği ve Yat temizliği hizmetinde, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Karınca temizlik Şirketi gemi ve yatlarınızın yapım, bakım, ve tamir  aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda KARINCA TEMİZLİK ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.