A.V.M TEMİZLİĞİ

Büyük şehirlerde bulunan Alişveriş merkezlerine her gün binlerce ziyaretçi akın uğramaktadır. Bu yüzden kullanım alanlarının, önce detaylı temizliği sonrasında devamlılığını sağlamak açısından gün içinde sık sık kuru temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Özellikle yürüyen merdivenler işletmenizi zor durumda bırakmaktadır. Yetersiz ekipmanlardan dolayı, uygun temizlik yapılamamakta ve cihazlar hasar görebilmektedir. Yürüyen merdiven temizliği dikkat gerektirir ve hassas olarak yapılmalıdır. Personelin kullandığı alanlara en az genel alanlar kadar önem verilmeli, koridorda oluşan kirler genel kullanım alanlarına ulaşabilmektedir. Otopark bölgesinde araç yakıt ve yağ akıntıları sürekli kontrol edilmeli ve takibinin yapılması gerekmektedir.

Kapalı ve açık alanlara göre; temizliğin binicili veya manüel itmeli zemin yıkama, vakum & süpürge, otomat, cila, ıslak kuru sistemli araçlarla yapılması, gerektiğinde makinelere ek olarak çalışan gücünü de ekleyerek yapılması, devamlı kontrol edilmesi gerekmektedir.

Görev yapan personellerimizin tümü beş yıldızlı sistemde tecrübe sahibi, diksiyonu düzgün ve konusunda uzman ekipten oluşmaktadır.

SGK’LI güler yüzlü personellerimiz ile bütçenizi aşmayacak uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.